MATURA juz za ... 6.05.2019 9:00 202 Days

OTARLI SIĘ O FINAŁ WOJEWÓDZKI W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW!

W piątek - 23 marca bieżącego roku - w ZSOiZ w Krobi odbył się wojewódzki półfinał B XIX Licealiady w piłce siatkowej chłopców. Drużyna gospodarzy stanęła w szranki z  reprezentacją Zespołu Szkół Ekonomicznych w Słupcy, Zespołu Szkół Geodezyjnych i Drogowych w Poznaniu i Zespołu Szkół nr 3 w Krotoszynie.

Po wygranym meczu w stosunku 2:0 z drużyną ze Słupcy i przegranym, ale zaciętym meczu z zespołem z Poznania, wszystko wskazywało, że siatkarze ZSOiZ zakwalifikują się do finału wojewódzkiego. Na ich drodze do sukcesu stał jeszcze zespół z Krotoszyna, który nie wydawał się groźny. W sporcie bywa jednak różnie i przewrotnie. Zawodnicy z Krobi - po wyczerpującym meczu z Poznaniem - musieli uznać wyższość gości z Krotoszyna. Ten mecz był bardzo zacięty, ale niestety, nie zawsze o wyniku decydują umiejętności. Szkoda, bo reprezentanci ZSOiZ zasługiwali na grę w finale. Ostatecznie uplasowali się na trzeciej pozycji, ocierając się o finał. Wielkie podziękowania należą się zawodnikom oraz osobom pomagającym w bardzo dobrej organizacji tej imprezy o zasięgu wojewódzkim.