UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

KONIEC WAKACJI

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO za ... 2.09.2019 9:00 14 Days

Znak Jakości Szkoły 2016

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących
i Zawodowych w Krobi
jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2016".

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Artykuły

Sukces Agaty i Martyny!

Uczennica klasy IbL – Agata Paikert – zwyciężyła w XIII EDYCJI POWIATOWEGO KONKURSU LITERACKO – PLASTYCZNO – FOTOGRAFICZNEGO „Dialog z rzeczywistością”, który został zorganizowany przez Zespół Szkół Ogólnokształcących z Oddziałami Dwujęzycznymi w Gostyniu

. Praca Agaty – opowiadanie pt. „Chłopak z parku” - została nagrodzona w kategorii: dzieło literackie pisane prozą (szkoły ponadgimnazjalne). W tej samej kategorii trzecie miejsce zajęła Martyna Paszkier – uczennica klasy IIbL, której opowiadanie pt. Krzyżujące się drogi Julii i Romea” zachwyciło jury. Serdecznie gratulujemy dziewczynom – niezwykle utalentowanym młodym pisarkom. Życzymy kolejnych sukcesów

Agata 1.JPG Agata 2.JPG Agata 3.JPG Agata 4.JPG Agata 5.JPG Agata 6.JPG

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ