UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

Znak Jakości Szkoły 2020

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących 

i Zawodowych w Krobi jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2020".

MATURA JUŻ ZA...

MATURA JUŻ ZA... 4.05.2020 9:00

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Artykuły

SUKCES SIATKARZY ZSOiZ w Krobi !!! MAMY PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI !!!

W Zespole Szkół Ogólnokształcących w Gostyniu odbył się Finał Rejonowy Licealiady w piłce siatkowej chłopców. Środa - 7 marca 2018r. - to bardzo szczęśliwy dzień dla reprezentacji ZSOiZ w Krobi.

Szymon Turczyński, Mikołaj Nele, Jakub Bartkowiak, Jakub Busz, Jan Jurkowski, Adam Urbański, Szymon Stępień i Łukasz Mikołajczak stanęli w szranki z drużynami: ZSE w Lesznie, ZSZ w Rawiczu, I LO w Kościanie, ZSZ w Wolsztynie i ZSZ w Gostyniu. Wszystkie cztery rozegrane mecze wygrali uczniowie ZSOiZ w Krobi - w stosunku 2 do 0 - łącznie z finałem, w którym zmierzyli się ze szkołą z Rawicza. Było sporo emocji, ale to właśnie jest najlepsze w sporcie. Teraz zwycięzców czekają przygotowania związane z półfinałami wojewódzkimi. „Będziemy walczyć!!!!!” – zapowiadają zawodnicy i trenerzy.

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ