WAKACJE

WAKACJE juz za ... 22.06.2018 9:00 25 Days

TURNIEJ POWIATOWY W ZSOiZ W KROBI

23 stycznia w ZSOiZ w Krobi został zorganizowany POWIATOWY TURNIEJ W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW. Do rywalizacji przystąpiło sześć zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy.

W grupie A pierwsze miejsce zajęła drużyna ZSOiZ w Krobi, wygrywając bardzo wysoko z ZS Borek 10:1 i z ZSO Gostyń 3:1. W grupie B pierwsze miejsce zajął zespół ZSZ Gostyń, drugie miejsce ZSR Grabonóg, a na trzeciej pozycji uplasował się ZSOiZ Pogorzela. Mecze grupowe – pełne emocji - wyłoniły finalistów, którzy grali o poszczególne miejsca:

Mecz o miejsca V i VI:

ZS Borek Wlkp. – ZSOiZ Pogorzela 3:4

Mecz o miejsca III i IV:

ZSO Gostyń – ZSR Grabonóg   0:2

Mecz o miejsca I i II

ZSOiZ Krobia – ZSZ Gostyń 0:3

Najlepszy zawodnik turnieju: Mateusz Górkowski (ZSZ Gostyń)

Najlepszy strzelec: Hubert Kutzmann (ZSOiZ Krobia)

Najlepszy bramkarz: Jakub Niedziela (ZSR Grabonóg).