MATURA juz za ... 6.05.2019 9:00 195 Days

Sławni goście w ZSOiZ w Krobi!

3 stycznia 2018 roku w szkolnej auli ZSOiZ w Krobi mieliśmy zaszczyt przywitać niesamowitych gości. Dla fanów piłki nożnej była to nie lada gratka, ponieważ osoby te na co dzień są związane z najwyższym szczeblem rozgrywek futbolu w Polsce, czyli z EKSTRAKLASĄ.

Mowa oczywiście o Bartoszu Rymaniaku - zawodniku Korony Kielce, absolwencie ZSOiZ w Krobi - który wraz z Ireneuszem Mamrotem - trenerem Jagiellonii Białystok i kapelanem Lecha Poznań - Jackiem Markowskim - odpowiadał na pytania w czasie „Szkolnej konferencji prasowej”.

Goście, którzy nas odwiedzili, przybliżyli nam między innymi swoje życiorysy i wspomnienia z naszego regionu, ponieważ każdy z nich zostawił tutaj jakąś cząstkę siebie i swojego życia.

Z zaciekawieniem słuchaliśmy o tym, jak każdy z nich zaczynał swoją historię z piłką nożną oraz jak teraz zajmuje się tym zawodowo.

„Fajnie wrócić na stare śmieci” - powiedział Bartosz Rymaniak. Mamy nadzieję, że jeszcze niejednokrotnie odwiedzi mury swojej dawnej szkoły. Młodzież zgromadzona w auli zgodnie zadeklarowała, że liczy na więcej spotkań z tak inspirującymi ludźmi!

spotkanie 1.JPG spotkanie 2.JPG spotkanie 3.JPG