UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

Znak Jakości Szkoły 2020

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących 

i Zawodowych w Krobi jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2020".

MATURA JUŻ ZA...

MATURA JUŻ ZA... 4.05.2020 9:00

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Artykuły

CHRISTMAS IS COMING!

Pod takim właśnie hasłem 27 grudnia 2017r. w ZSOiZ w Krobi odbył się świąteczny koncert. Na scenie wystąpiło dziesięcioro uczestników - dziewięć dziewczyn i jeden chłopak. Uczestnicy zaprezentowali wybrany utwór w wersji solowej, a na koniec świąteczną piosenkę zaśpiewał dziewczęcy kwartet.

Uczniowie wykonali znane wszystkim pastorałki w języku angielskim. Młodzież z wielkim zaangażowaniem przygotowywała się do występu, biorąc udział w licznych próbach. Zgromadzeni widzowie mogli miło spędzić czas i wczuć się w klimat zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Była to przyjemna odskocznia od nauki i szkolnych obowiązków. Nikt z obecnych nie żałował przyjścia, co więcej, każdy chętnie włączył się do wspólnego śpiewu. Uczestnicy zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ