UA-140650925-1

Znak Jakości Szkoły 2020

i Zawodowych w Krobi jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2020".

MATURA JUŻ ZA...

MATURA JUŻ ZA... 4.05.2020 9:00

GWIAZDA JESZCZE NIE SPADŁA….

Taki właśnie tytuł nosiło tegoroczne przedstawienie bożonarodzeniowe przygotowane przez uczniów naszej szkoły, którzy, wcielając się w swoje role, spojrzeli na święta Bożego Narodzenia oczami przeciętnej polskiej rodziny.

Inscenizacja pokazała wszystkim, że oprócz pięknej choinki, wspaniałych prezentów oraz męczących zakupów, ważna jest tak naprawdę sfera duchowa.

Fabuła przedstawienia z pewnością skłoniła nas do refleksji, że życie nie jest łatwą sztuką, ale czasami odrobina wiary w cuda czyni to życie o wiele bardziej znośnym.

gwiazdka 01.JPG gwiazdka 02.JPG gwiazdka 04.JPG gwiazdka 05.JPG gwiazdka 07.JPG gwiazdka 09.JPG gwiazdka 11.JPG gwiazdka 12.JPG