UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

MATURA

MATURA juz za ... 6.05.2019 9:00

Znak Jakości Szkoły 2016

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących
i Zawodowych w Krobi
jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2016".

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Artykuły

Sukces piłkarek z ZSOiZ w Krobi!

5 grudnia 2017r. odbyły się po raz pierwszy Mistrzostwa Powiatowe w Piłce Halowej Dziewcząt. Miały one miejsce w LO Gostyń. Uczestniczyło w nich sześć drużyn z całego powiatu. Atmosfera była wspaniała, a emocje sięgały zenitu. Dziewczyny ZSOiZ w Krobi wygrały wszystkie mecze w swojej grupie.

W finale zagrały z reprezentacją gospodarzy turnieju. Mecz zakończył się remisem 0:0. Sędzia podyktował rzuty karne, które dziewczyny przegrały 1:0 i tym samym uplasowały się na wysokim II miejscu. Najlepszą zawodniczką turnieju okazała się Izabela Chuda – uczennica klasy Id z ZSOiZ w Krobi. Gratulujemy dziewczynom walecznej postawy i wspaniałego wyniku. Życzymy im dalszych sukcesów sportowych.

GALERIA

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ