WAKACJE

WAKACJE juz za ... 22.06.2018 9:00

Sukces piłkarek z ZSOiZ w Krobi!

5 grudnia 2017r. odbyły się po raz pierwszy Mistrzostwa Powiatowe w Piłce Halowej Dziewcząt. Miały one miejsce w LO Gostyń. Uczestniczyło w nich sześć drużyn z całego powiatu. Atmosfera była wspaniała, a emocje sięgały zenitu. Dziewczyny ZSOiZ w Krobi wygrały wszystkie mecze w swojej grupie.

W finale zagrały z reprezentacją gospodarzy turnieju. Mecz zakończył się remisem 0:0. Sędzia podyktował rzuty karne, które dziewczyny przegrały 1:0 i tym samym uplasowały się na wysokim II miejscu. Najlepszą zawodniczką turnieju okazała się Izabela Chuda – uczennica klasy Id z ZSOiZ w Krobi. Gratulujemy dziewczynom walecznej postawy i wspaniałego wyniku. Życzymy im dalszych sukcesów sportowych.