UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

MATURA

MATURA juz za ... 6.05.2019 9:00

Znak Jakości Szkoły 2016

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących
i Zawodowych w Krobi
jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2016".

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Artykuły

PRAWIE JAK EUROWIZJA.....

Pod takim hasłem 17 listopada 2017r. odbył się po raz XVI Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej w Liceum Ogólnokształcącym w Gostyniu. Jego uczestnicy prezentowali jedną piosenkę w wybranym języku obcym. Większość wykonawców śpiewała w języku angielskim, chociaż zdarzały się wykonania w języku ukraińskim, niemieckim, francuskim czy nawet japońskim.

ZSOiZ w Krobi reprezentowały: Natalia Biernat, Martyna Stróżyk oraz duet Natalia Polańska i Alicja Sorbicka. Dziewczyny zostały wyłonione na podstawie przeprowadzonych eliminacji szkolnych. Cała czwórka zaprezentowała bardzo wysoki poziom, wykonując piosenki w języku angielskim. Szczególne uznanie jury zyskała Natalia Biernat, która zajęła II miejsce w kategorii szkół ponadpodstawowych. Natalia wykonala piosenkę Adele „When we were young“. Gratulujemy!

Piosenka 1.JPG Piosenka 2.JPG Piosenka 3.JPG Piosenka 4.JPG Piosenka 5.JPG Piosenka 7.png

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ