MATURA juz za ... 6.05.2019 9:00 195 Days

PRAWIE JAK EUROWIZJA.....

Pod takim hasłem 17 listopada 2017r. odbył się po raz XVI Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej w Liceum Ogólnokształcącym w Gostyniu. Jego uczestnicy prezentowali jedną piosenkę w wybranym języku obcym. Większość wykonawców śpiewała w języku angielskim, chociaż zdarzały się wykonania w języku ukraińskim, niemieckim, francuskim czy nawet japońskim.

ZSOiZ w Krobi reprezentowały: Natalia Biernat, Martyna Stróżyk oraz duet Natalia Polańska i Alicja Sorbicka. Dziewczyny zostały wyłonione na podstawie przeprowadzonych eliminacji szkolnych. Cała czwórka zaprezentowała bardzo wysoki poziom, wykonując piosenki w języku angielskim. Szczególne uznanie jury zyskała Natalia Biernat, która zajęła II miejsce w kategorii szkół ponadpodstawowych. Natalia wykonala piosenkę Adele „When we were young“. Gratulujemy!

Piosenka 1.JPG Piosenka 2.JPG Piosenka 3.JPG Piosenka 4.JPG Piosenka 5.JPG Piosenka 7.png