UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

MATURA

MATURA juz za ... 6.05.2019 9:00

Znak Jakości Szkoły 2016

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących
i Zawodowych w Krobi
jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2016".

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Artykuły

REJON Z DRESZCZYKIEM EMOCJI…

Hala sportowa I LO w Rawiczu była areną rywalizacji chłopców szkół ponadgimnazjalnych w halowej piłce nożnej, w ramach XIX Licealiady na szczeblu Rejonu Leszczyńskiego.

Do turnieju przystąpiły następujące szkoły:

III Liceum Ogólnokształcące w Lesznie

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Krobi

Liceum Ogólnokształcące w Wolsztynie

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kościanie

Zespół Szkół w Jutrosinie

Zawody stały na bardzo wysokim i wyrównanym poziomie. We wszystkich rozegranych spotkaniach ważyły się losy zwycięstwa do ostatnich chwil.

Najlepszym zespołem tych eliminacji została drużyna ZSOiZ w Krobi prowadzona przez Sławomira Gintowta i Michała Roszaka. W najlepszym zespole tego turnieju występowali: Biernacki Damian, Bzdęga Filip, Gubański Mikołaj, Jędryczka Dawid, Kabała Norbert, Kaczmarek Kornel, Kokot Fryderyk, Łuczak Daniel, Moryson Eryk i Naskręt Aleksander.

Drugie miejsce zajęli uczniowie III LO w Lesznie, a na III pozycji uplasowali się młodzi piłkarze z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kościanie.

Pierwsze dwa zespoły awansowały do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 12 grudnia tego roku w hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Krobi.

rejon 1.jpg rejon 2.jpg rejon 3.jpg rejon 4.jpg rejon 5.jpg

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ