MATURA juz za ... 04.05.2018 9:00 73 Days

Walczyły do końca!

14 listopada - w sali sportowej "Świtezianka" w Wolsztynie - odbyły się Mistrzostwa Rejonu Leszczyńskiego w Piłce Ręcznej dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych. Prawo udziału w zawodach wywalczyły: I Liceum Ogólnokształcące z Leszna, Zespół Szkół Zawodowych z Wolsztyna, I Liceum Ogólnokształcące z Kościana, Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych z Krobi oraz Liceum Ogólnokształcące z Wolsztyna.

Zespoły uczestniczące w Mistrzostwach rozegrały mecze "każdy z każdym", grając 2 x po 8 minut. Zwyciężył zespół licealistek z Wolsztyna. Dziewczyny z ZSOiZ w Krobi walczyły o miejsce III, jednak uległy drużynie z Leszna, ostatecznie zajmując miejsce IV. Należą im się jednak ogromne gratulacje, gdyż pierwszy raz w historii miały możliwość uczestniczyć w zawodach rejonowych i walczyły o miejsce na podium. Serdecznie gratulujemy naszym uczennicom i życzymy sukcesów w przyszłym roku!!!