UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

MATURA JUŻ ZA...

MATURA JUŻ ZA... 4.05.2020 9:00 201 Days

Znak Jakości Szkoły 2016

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących
i Zawodowych w Krobi
jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2016".

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Artykuły

Walczyły do końca!

14 listopada - w sali sportowej "Świtezianka" w Wolsztynie - odbyły się Mistrzostwa Rejonu Leszczyńskiego w Piłce Ręcznej dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych. Prawo udziału w zawodach wywalczyły: I Liceum Ogólnokształcące z Leszna, Zespół Szkół Zawodowych z Wolsztyna, I Liceum Ogólnokształcące z Kościana, Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych z Krobi oraz Liceum Ogólnokształcące z Wolsztyna.

Zespoły uczestniczące w Mistrzostwach rozegrały mecze "każdy z każdym", grając 2 x po 8 minut. Zwyciężył zespół licealistek z Wolsztyna. Dziewczyny z ZSOiZ w Krobi walczyły o miejsce III, jednak uległy drużynie z Leszna, ostatecznie zajmując miejsce IV. Należą im się jednak ogromne gratulacje, gdyż pierwszy raz w historii miały możliwość uczestniczyć w zawodach rejonowych i walczyły o miejsce na podium. Serdecznie gratulujemy naszym uczennicom i życzymy sukcesów w przyszłym roku!!!

GALERIA

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ