UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

Znak Jakości Szkoły 2020

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących 

i Zawodowych w Krobi jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2020".

MATURA JUŻ ZA...

MATURA JUŻ ZA... 4.05.2020 9:00 74 Days

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Artykuły

ZOSTALI OFICJALNIE PRZYJĘCI DO SPOŁECZNOŚCI UCZNIOWSKIEJ!

    Każdy pierwszoklasista, który wybiera ZSOiZ w Krobi, może być pewny, iż bliżej nieokreślonego dnia oficjalnie przestanie być „kotem”. Zważając na to, że od rozpoczęcia roku minęło sporo czasu, nadszedł moment na oficjalne przyjęcie kolejnego rocznika do grona społeczności szkolnej.

W czwartek - 16 listopada – uczniowie pięciu pierwszych klas chodzili korytarzami z dorysowanymi wąsami. Niektórzy z nich musieli mieć je poprawione pisakami, gdyż – w dziwnych okolicznościach - kredka za szybko się zmywała. Przez niecałe dwie godziny przeprowadzonych zostało dziewięć konkurencji. Pierwszoklasiści m. in. mruczeli na drabinie, rysowali portrety wychowawców, ubijali białka, pili mleko oraz szukali monety w mące. Klasy bardzo dobrze przygotowały się do piątego zadania, czyli wspólnego śpiewania. Zebrani usłyszeli powszechnie znane utwory: „Takiego Janicka”, „Miłość w Zakopanem”, a nawet piosenkę z „Fineasza i Ferba”. W tej konkurencji aż trzy drużyny otrzymały najwyższą ilość punktów. Tradycyjnie, nie mogło obyć się bez przebierania chłopaków w damskie stroje i ich prezentacji. Pojawiły się wtedy m. in. panie Karyna i Stanisława. Ostatecznie wygrała klasa 1e, czyli ,,Brygada Macieja’’ z 71 pkt. Już nie możemy się doczekać, jak będzie wyglądała zorganizowana przez nich uroczystość w przyszłym roku.

GALERIA

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ