MATURA juz za ... 6.05.2019 9:00 222 Days

KOLEJNY SUKCES NASZYCH SPORTOWCÓW!

7 listopada 2017r. w hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Ziemi Krobskiej w Krobi odbyła się XIX Powiatowa Licealiada w Halowej Piłce Nożnej uczniów szkół ponadgimnazjalnych. W turnieju uczestniczyli zawodnicy z:

- ZSZ w Gostyniu

- ZSO w Gostyniu

- ZSR w Grabonogu

- ZSOiZ w Krobi.

Drużyny stanęły do rywalizacji z ogromnym zaangażowaniem. Zaprezentowały niezwykle wysoki poziom umiejętności piłkarskich. O końcowej klasyfikacji zadecydowała tzw. „mała tabela” między drużynami z Gostynia i Krobi.

Ostateczne wyniki są następujące:

I miejsce: ZSOiZ w Krobi

II miejsce: ZSZ w Gostyniu

III miejsce: ZSO w Gostyniu

IV miejsce: ZSR w Grabonogu

Wszystkie zespoły zostały uhonorowane okolicznościowymi dyplomami, a zwycięzca także pucharem ufundowanym przez Powiatowy SZS w Gostyniu.

Uczniom z ZSOiZ w Krobi gratulujemy sukcesu i życzymy udanego występu w turnieju rejonowym, który odbędzie się 20 listopada w Rawiczu.

licealiada 02.jpg licealiada 03.jpg licealiada 04.jpg licealiada 05.jpg licealiada 06.jpg licealiada 07.jpg licealiada 08.jpg licealiada 09.jpg