^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

MATURA

MATURA juz za ... 6.05.2019 9:00 11 Days

Znak Jakości Szkoły 2016

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących
i Zawodowych w Krobi
jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2016".

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Artykuły

Praktyka czyni mistrza!

27 października klasy mundurowe IaL i IIbL wraz z opiekunami - panami W. Jurkowskim i M. Jakubczakiem - udały się na zajęcia przygotowane przez 6 batalion chemiczny Sił Powietrznych w Śremie.

Zajęcia zostały przeprowadzone w trzech blokach tematycznych i dlatego zostaliśmy podzieleni na grupy. Pierwsza z grup zapoznała się z odzieżą ochronną L-2 i maskami przeciwgazowymi MP-6, a druga z instalacją rozlewczą IRS-2C na samochodzie Star 266 - przeznaczoną do prowadzenia procesów w ramach operacyjnej i całkowitej likwidacji skażeń. Trzecia grupa zapoznała się ze sprzętem do wykrywania skażeń.

Każdy z bloków trwał 45 minut, po których nastąpiła zmiana grup. Ćwiczenia pozwoliły na zapoznanie ze sprzętem i możliwościami zastosowania go w różnych sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia.

Mamy nadzieję, że będziemy mogli kontynuować zajęcia w JW w Śremie, bo wspaniale wzbogacają i rozwijają nasze umiejętności.

GALERIA

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ