MATURA juz za ... 6.05.2019 9:00 171 Days

ZSOiZ w Krobi zwycięzcą I Powiatowego Turnieju Piłkarskiego „Orlik 2017”!

W dniu 10 października 2017 roku w Grabonogu - na boisku wielofunkcyjnym - odbył się I Powiatowy Turniej Piłkarski ,,Orlik 2017”. W turnieju tym wystartowało sześć reprezentacji szkół z naszego powiatu. Najlepszą drużyną okazali się piłkarze ZSOiZ w Krobi, wygrywając w grupie z ZSOiZ z Pogorzeli i ZS z Borku.

W finale zwycięzcy spotkali się z ekipą z ZSZ z Gostynia. Wygrali 1:0 - po bramce zdobytej przez Huberta Kutzmanna. Najlepszym bramkarzem turnieju wybrano Filipa Bzdęgę z ZSOiZ w Krobi.

Końcowa klasyfikacja turnieju:

I ZSOiZ Krobia

II ZSZ Gostyń

III ZSO Gostyń

IV ZS Borek

V ZSR Grabonóg

Skład reprezentacji ZSOiZ Krobia:

Filip Bzdęga, Aleksander Naskręt, Hubert Kutzmann, Dominik Jankowiak, Michał Chmielarczyk, Dawid Jędryczka, Sebastian Kubiak, Daniel Łuczak, Oskar Marciniak, Mikołaj Gubański, opiekun Michał Roszak.

pilka 1.jpg pilka 2.jpg pilka 3.jpg pilka 4.jpg