WAKACJE

WAKACJE juz za ... 22.06.2018 9:00

MISTRZYNIAMI POWIATU ZOSTAŁY SZCZYPIORNISTKI Z KROBI!!

24 października 2017 roku do ZSOiZ w Krobi przybyły drużyny piłkarek ręcznych z ZSO w Gostyniu i z ZSOiZ w Pogorzeli, aby rozegrać wraz ze szczypiornistkami gospodarzy mecze w ramach Mistrzostw Powiatu w Piłce Ręcznej dziewcząt. Emocji było sporo, dlatego, że tylko miejsce pierwsze dawało awans do rozgrywek na szczeblu rejonowym

. Dziewczyny były świetnie przygotowane do turnieju, co było widoczne na parkiecie. Dwa pierwsze mecze były bardzo wyrównane i skończyły się wynikiem 4:4. Ostatni mecz pomiędzy reprezentacją gospodarzy a zawodniczkami z Gostynia miał być decydujący i tak też się stało. Dziewczyny z Krobi nie dały szans rywalkom, wygrywając 6:1. Tym wynikiem zapewniły sobie awans do rozgrywek rejonowych, które odbędą się niebawem w Wolsztynie.