UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

MATURA

MATURA juz za ... 6.05.2019 9:00

Znak Jakości Szkoły 2016

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących
i Zawodowych w Krobi
jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2016".

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Artykuły

MISTRZYNIAMI POWIATU ZOSTAŁY SZCZYPIORNISTKI Z KROBI!!

24 października 2017 roku do ZSOiZ w Krobi przybyły drużyny piłkarek ręcznych z ZSO w Gostyniu i z ZSOiZ w Pogorzeli, aby rozegrać wraz ze szczypiornistkami gospodarzy mecze w ramach Mistrzostw Powiatu w Piłce Ręcznej dziewcząt. Emocji było sporo, dlatego, że tylko miejsce pierwsze dawało awans do rozgrywek na szczeblu rejonowym

. Dziewczyny były świetnie przygotowane do turnieju, co było widoczne na parkiecie. Dwa pierwsze mecze były bardzo wyrównane i skończyły się wynikiem 4:4. Ostatni mecz pomiędzy reprezentacją gospodarzy a zawodniczkami z Gostynia miał być decydujący i tak też się stało. Dziewczyny z Krobi nie dały szans rywalkom, wygrywając 6:1. Tym wynikiem zapewniły sobie awans do rozgrywek rejonowych, które odbędą się niebawem w Wolsztynie.

GALERIA

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ