MATURA juz za ... 6.05.2019 9:00 146 Days

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Każdego roku 14 października - Dzień Edukacji Narodowej - obchodzony jest w ZSOiZ w Krobi bardzo uroczyście. Tak było też i tym razem. Uczniowie przygotowali program artystyczny, podczas którego podziękowali wszystkim nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi  za wysiłek i trud wkładany każdego dnia w rozwijanie umiejętności młodzieży.

Ze sceny popłynęło wiele ciepłych słów pod adresem pracowników naszej szkoły.   Piękne piosenki wykonane przez Alicję Sorbicką i Natalię Polańską były dopełnieniem serdeczności. Na scenie pojawili się również "kabareciarze": Maria Konczewicz, Dawid Niedbała i Dominik Jankowiak, którzy  zaprezentowali krótką scenkę, z przymrużeniem oka, pt. „Kac nauczyciela”. Nad prawidłowym przebiegiem spektaklu czuwali niezawodni konferansjerzy – Zofia Andrzejewska i Nikodem Puślednik.

Życzymy wszystkim pracownikom ZSOiZ w Krobi zdrowia, wielu pięknych chwil, zadowolenia z pracy, marzeń, które dają się urzeczywistnić, pięknych i szlachetnych pomysłów, które podszeptuje serce, cierpliwości i wytrwałości.