UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

MATURA

MATURA juz za ... 6.05.2019 9:00

Znak Jakości Szkoły 2016

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących
i Zawodowych w Krobi
jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2016".

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Artykuły

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Każdego roku 14 października - Dzień Edukacji Narodowej - obchodzony jest w ZSOiZ w Krobi bardzo uroczyście. Tak było też i tym razem. Uczniowie przygotowali program artystyczny, podczas którego podziękowali wszystkim nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi  za wysiłek i trud wkładany każdego dnia w rozwijanie umiejętności młodzieży.

Ze sceny popłynęło wiele ciepłych słów pod adresem pracowników naszej szkoły.   Piękne piosenki wykonane przez Alicję Sorbicką i Natalię Polańską były dopełnieniem serdeczności. Na scenie pojawili się również "kabareciarze": Maria Konczewicz, Dawid Niedbała i Dominik Jankowiak, którzy  zaprezentowali krótką scenkę, z przymrużeniem oka, pt. „Kac nauczyciela”. Nad prawidłowym przebiegiem spektaklu czuwali niezawodni konferansjerzy – Zofia Andrzejewska i Nikodem Puślednik.

Życzymy wszystkim pracownikom ZSOiZ w Krobi zdrowia, wielu pięknych chwil, zadowolenia z pracy, marzeń, które dają się urzeczywistnić, pięknych i szlachetnych pomysłów, które podszeptuje serce, cierpliwości i wytrwałości.  

GALERIA

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ