UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

MATURA

MATURA juz za ... 6.05.2019 9:00

Znak Jakości Szkoły 2016

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących
i Zawodowych w Krobi
jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2016".

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Artykuły

Deszczowy początek wakacji!

Niesamowity blask radości widniał w oczach uczniów ZSOiZ w Krobi, kiedy odbierali świadectwa z rąk swoich wychowawców. To już naprawdę koniec zmagań ze szkolną rzeczywistością! No… przynajmniej przez najbliższe dwa miesiące. Aura nie sprzyjała tradycyjnej uroczystości przed szkolnym budynkiem, więc uczniowie musieli spotkać się w klasach ze swoimi wychowawcami, aby otrzymać świadectwa – dowód ukończenia kolejnej klasy.

Wyróżnieni usłyszeli zasłużone gratulacje i odebrali nagrody. Podziękowania natomiast powędrowały w stronę nauczycieli i wychowawców. Najlepsi uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen co najmniej 5,0, spotkali się w szkolnej auli, gdzie odebrali stypendia naukowe. To tutaj młodzi ludzie pożegnali też księdza Tadeusza Baranowskiego – swojego katechetę, który zmienia parafię. Młodzież usłyszała życzenia dotyczące bezpiecznych, słonecznych i pełnych wrażeń wakacji, które powinny stać się bodźcem do owocnej pracy od września.

DROGA MŁODZIEŻY! Zrealizujcie swoje plany i marzenia! Korzystajcie z gorącego słońca, takiego, jakie niestety nie towarzyszyło Wam dzisiejszego dnia, chwytajcie ciepły wiatr w żagle, delektujcie się dobrą książką i pamiętajcie, że „wakacje są od tego, aby bawić się na całego”, ale potem niczego nie żałować!

GALERIA

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ