UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

MATURA

MATURA juz za ... 6.05.2019 9:00

Znak Jakości Szkoły 2016

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących
i Zawodowych w Krobi
jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2016".

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Artykuły

Zabawa w Jump Arenie

Dnia 12.06.2017 klasy Ia i IIc pod opieką pani Hanny Dolaty, pani Moniki Busz oraz pani Moniki Szwarczyńskiej wybrały się na wycieczkę do Poznania. Zbiórka przed wyprawą miała odbyć się o godzinie 8.30, lecz różne źródła podawały różne informacje. I kiedy już wszyscy dotarli pod krobskie Liceum, ruszyliśmy w drogę (krótko przed godziną 9.00). Poranek był dość ponury i deszczowy, jednak wciąż ciepły. Z upływem czasu rozpogadzało się.

Do celu, którym była Jump Arena na Ratajach, dotarliśmy ok.10.30,  po 30 minutach oczekiwania w galerii Giant udało nam się rozpocząć zabawę w parku trampolin.

Po tym, jak wszyscy przebrali się w sportowe stroje, z dobrymi humorami ruszyliśmy do ćwiczeń. Panowie instruktorzy przeprowadzili krótką rozgrzewkę, po czym mogliśmy w pełni korzystać z atrakcji owego parku. Kompleks dysponuje różnego rodzaju trampolinami, o różnych kształtach i przeznaczeniach. Głodni rywalizacji mogliśmy skorzystać z areny gladiatorów oraz slackline, akrobaci spróbowali sił na ścieżce akrobatycznej, natomiast ci, którzy chcieli poczuć się jak w wodzie, „nurkowali” w ogromnym basenie z pianek z pankami. Ci, którym skakanie nie przynosiło radości, udali się na ściankę wspinaczkową lub tor ninja. Mnie natomiast do gustu najbardziej przypadła trampolina z koszami do wsadów. Po godzinie intensywnego wysiłku fizycznego doprowadziliśmy się do porządku i udaliśmy się do centrum handlowego Posnania.

Kiedy wreszcie dojechaliśmy na ul. Pleszewską, gdzie znajduje się Posnania, kinomani udali się do kina Helios, gdzie można było obejrzeć filmy pod tytułem "Jutro będziesz szczęśliwy" lub "Mumia". W porze obiadowej większość wybrała się do przysłowiowego "Maka". Dziewczyny natomiast uzupełniały ostatnie braki modowe przed sezonem letnim. O godzinie 16.30,niestety, trzeba było powoli wracać do domu.

Do Krobi dotarliśmy ok. godziny 18.30. Wszyscy wrócili do domów cali i zdrowi, choć niektórzy bardzo wycieńczeni podróżą.

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ