UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

MATURA

MATURA juz za ... 6.05.2019 9:00

Znak Jakości Szkoły 2016

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących
i Zawodowych w Krobi
jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2016".

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Artykuły

„Element układanki” został WYDANY!!!

Misja – książka! – Ogólnopolski turniej literacki dla szkół ponadpodstawowych – edycja 2016/17, to konkurs pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej, którego organizatorami są: fundacja Nowoczesna Polska oraz Ridero IT Publishing. Celem konkursu jest promowanie twórczości literackiej oraz nowoczesnych sposobów jej rozpowszechniania.

Biorąc udział w projekcie, uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Krobi, tworzący zespół Secretum: Aleksandra Goździk, Amelia Gronowska, Jakub Kabała, Marta Konczewicz, Zuzanna Surma – autorzy opowiadań oraz Michalina Chudzińska – autorka rysunków, mogli sprawdzić się w roli pisarzy oraz ilustratora. Przedmiotem pracy konkursowej była książka przygotowana w całości i samodzielnie przez uczestników. Zespół rozpoczął swoją pracę od podjęcia decyzji, co do tematu wiodącego zbioru opowiadań, następnie każdy z uczestników napisał jedno opowiadanie, do którego został wykonany rysunek. Należało jeszcze opracować projekt graficzny okładki (fragment Wyspy Kasztelańskiej w Krobi) oraz dokonać składu tekstu i osadzić ostateczną wersję książki „Element układanki” w inteligentnym systemie wydawniczym Ridero. Bardzo ważnym elementem konkursu było działanie marketingowe oraz głosy Internautów, którym bardzo dziękujemy za udział w głosowaniu na naszą książkę.

Wszystkie podjęte działania przyniosły wymierny efekt. Organizatorzy konkursu Misja – książka!, doceniając pracę Zespołu, wydali naszą książkę „Element układanki”.

„Element układanki” to zbiór opowiadań, które od początku do końca trzymają w napięciu i przyprawiają o dreszcze. Nic bowiem w życiu nie jest w pełni jasne i logiczne...

Zachęcamy do lektury, zbiór opowiadań dostępny jest w bibliotece szkolnej ZSOiZ w Krobi.

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ