WAKACJE

WAKACJE juz za ... 22.06.2018 9:00

SPORT – NAJPIĘKNIEJSZA CHOROBA I NAJZDROWSZE UZALEŻNIENIE!

1 czerwca w ZSOiZ w Krobi zorganizowano ŚWIĘTO SPORTU SZKOLNEGO. Kierując się złotą myślą: SPORT TO NAJPIĘKNIEJSZA CHOROBA I NAJZDROWSZE UZALEŻNIENIE, wychowawcy zmobilizowali swoich podopiecznych do udziału w konkurencjach zaplanowanych przez zespół nauczycieli wychowania fizycznego. Najważniejsze hasła tego poranka to: gra fair play, porażka nie czyni sportowca przegranym i zwycięzcą jest ten, kto walczy. Młodzi ludzie wcielili te zasady w czyn.

Były emocje i świetna zabawa! Wszystko rozpoczęło się od konkurencji nazywanej sadzeniem ziemniaków, ale były też skoki w workach, rzuty do kosza, skoki na skakance, strzały do bramki, żonglerka, wyciskanie na ławeczce i przeciąganie liny. Punktem kulminacyjnym dnia był mecz finałowy Mistrzostw Szkoły w Halowej Piłce Nożnej, który rozegrały między sobą reprezentacje klasy IaL i absolwentów z IIIgL. Tytuł mistrzowski wywalczyli chłopcy z IaL. Na zakończenie zmagań mecz rozegrali nauczyciele z absolwentami.

Ostatnim punktem ŚWIĘTA SPORTU było wręczenie pucharów i  dyplomów. Tytuł najbardziej usportowionej grupy w kategorii dziewcząt uzyskały uczennice klasy IIbL, natomiast w czasie rywalizacji chłopców najlepiej zaprezentowali się uczniowie klasy IIcBT. Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i tym, którzy stanęli do rywalizacji.