UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

MATURA

MATURA juz za ... 6.05.2019 9:00

Znak Jakości Szkoły 2016

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących
i Zawodowych w Krobi
jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2016".

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Artykuły

SPORT – NAJPIĘKNIEJSZA CHOROBA I NAJZDROWSZE UZALEŻNIENIE!

1 czerwca w ZSOiZ w Krobi zorganizowano ŚWIĘTO SPORTU SZKOLNEGO. Kierując się złotą myślą: SPORT TO NAJPIĘKNIEJSZA CHOROBA I NAJZDROWSZE UZALEŻNIENIE, wychowawcy zmobilizowali swoich podopiecznych do udziału w konkurencjach zaplanowanych przez zespół nauczycieli wychowania fizycznego. Najważniejsze hasła tego poranka to: gra fair play, porażka nie czyni sportowca przegranym i zwycięzcą jest ten, kto walczy. Młodzi ludzie wcielili te zasady w czyn.

Były emocje i świetna zabawa! Wszystko rozpoczęło się od konkurencji nazywanej sadzeniem ziemniaków, ale były też skoki w workach, rzuty do kosza, skoki na skakance, strzały do bramki, żonglerka, wyciskanie na ławeczce i przeciąganie liny. Punktem kulminacyjnym dnia był mecz finałowy Mistrzostw Szkoły w Halowej Piłce Nożnej, który rozegrały między sobą reprezentacje klasy IaL i absolwentów z IIIgL. Tytuł mistrzowski wywalczyli chłopcy z IaL. Na zakończenie zmagań mecz rozegrali nauczyciele z absolwentami.

Ostatnim punktem ŚWIĘTA SPORTU było wręczenie pucharów i  dyplomów. Tytuł najbardziej usportowionej grupy w kategorii dziewcząt uzyskały uczennice klasy IIbL, natomiast w czasie rywalizacji chłopców najlepiej zaprezentowali się uczniowie klasy IIcBT. Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i tym, którzy stanęli do rywalizacji.

GALERIA

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ