UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

MATURA

MATURA juz za ... 6.05.2019 9:00

Znak Jakości Szkoły 2016

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących
i Zawodowych w Krobi
jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2016".

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Artykuły

Uchwycić i zachwycić…

II Wojewódzki Konkurs Fotograficzny „Architektura w moim otoczeniu” stał się okazją do zaprezentowania pasji uczniów z ZSOiZ w Krobi. Kinga Kwiecińska otrzymała wyróżnienie w kategorii: liceum, a Agata Gumułka nagrodę Polskiej Spółki Gazownictwa.

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 23 maja 2017 roku w gmachu IX LO w Poznaniu. Sukces smakuje tym lepiej, im większa jest konkurencja. Mając świadomość, że na konkurs zostało dostarczonych 166 prac (wymóg regulaminu – jedna osoba mogła dostarczyć tylko jedno zdjęcie) z 38 szkół z województwa wielkopolskiego, radość laureatek może być pełna.

Założeniem konkursu było zwrócenie uwagi na unikalne i często zapomniane piękno wielkopolskiej architektury, co w szczególny sposób udało się uzyskać naszym uczennicom. Uwiecznione przez Agatę Gumułkę, Kingę Kwiecińską, Aleksandrę Biernacką i Wioletę Szprutę „smaczki” architektoniczne naszej okolicy, obok prac innych uczestników konkursu, będzie można podziwiać na wystawie w Urzędzie Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu od 15 do 30 września 2017 roku.

sukces 2.jpg sukces 3.jpg sukces1.jpg sukces4.jpg sukces5.jpg

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ