MATURA juz za ... 6.05.2019 9:00 202 Days

Kierowcy ZSOiZ w Krobi najlepsi w powiecie

Polski Związek Motorowy po raz 21 był organizatorem młodzieżowego turnieju motoryzacyjnego. Turniej ten na szczeblu powiatowym odbył się 27 kwietnia 2017 r. w bardzo miłej atmosferze na terenie Ośrodka Doskonalenia Zawodowego ATC Grupa Sp. z o.o. w Gostyniu przy ulicy Lipowej. Po zaciętej walce w 3 konkurencjach:

- udzielaniu pierwszej pomocy poszkodowanemu w wypadku komunikacyjnym,

- rozwiązywaniu testu z teorii ruchu drogowego,

- praktycznej jazdy samochodem z talerzem „Stewarta”,

drużyna Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Ziemi Krobskiej w Krobi w składzie: Dariusz Miterski, Jakub Bartkowiak i Mikołaj Nele zajęła I miejsce drużynowo, na 5 startujących reprezentacji szkół ponadgimnazjalnych z powiatu gostyńskiego.

W klasyfikacji indywidualnej Darek Miterski zajął I, a Jakub Bartkowiak II miejsce. Za zajęte wysokie miejsca uczniowie otrzymali atrakcyjne nagrody rzeczowe. Gratulujemy wysokich pozycji drużynowych i indywidualnych.