UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

MATURA

MATURA juz za ... 6.05.2019 9:00

Znak Jakości Szkoły 2016

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących
i Zawodowych w Krobi
jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2016".

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Artykuły

To dopiero koniec początku życiowej wędrówki…

Dla społeczeństwa tej szkoły byliście bohaterami numer 1. Klasa IIIa to absolutnie arcyzdolni i ambitni agenci, IIIb – bardzo bojowi operatorzy broni – cokolwiek to znaczy, IIIg – genialni, gotowi na wszystko giganci, no i IVd – grupa doskonale gotująca i roznosząca po szkole woń ciasta, na dodatek codziennie budująca swoją przyszłość ekipa budowlańców. Przede wszystkim jednak zawsze będziecie dla nas wzorami młodych ludzi, którzy odważnie stawiali pewne kroki na bardzo niepewnym gruncie.

Dzisiejszy dzień jest uwieńczeniem długiego procesu, ciężkiej pracy, ale także podsumowaniem tylko jednego z epizodów w grubym tomie waszego życia. Spędzony w tej szkole czas pozwolił na zaopatrzenie się w bagaż ważnych i znaczących doświadczeń, z którymi wkroczycie w kolejny etap swej życiowej wędrówki.

Tymi właśnie słowami młodsi koledzy pożegnali uczniów trzecich klas licealnych i czwartej technicznej, którzy zakończyli w piątek edukację w ZSOiZ im. Ziemi Krobskiej w Krobi. Jak na maturzystów przystało – w sposób niezwykle uroczysty i dojrzały - rozstali się ze szkołą. Były kwiaty, łzy wzruszenia, podziękowania dla dyrekcji, wychowawców i nauczycieli.

Młodzi absolwenci z dumą odebrali świadectwa i nagrody za naukę, zaangażowanie w życie szkoły, środowiska lokalnego i osiągnięcia sportowe. Dumni rodzice otrzymali listy gratulacyjne. Młodsi koledzy życzyli absolwentom powodzenia w czasie majowych zmagań egzaminacyjnych. Wręczyli im też piękne róże, które tradycyjnie już powędrowały ku niebu w czasie nostalgicznych piosenek odśpiewanych przez Klaudię Berger, Martynę Stróżyk i Pawła Peślę. Teraz pozostało tylko odliczanie dni i godzin do jednego z najważniejszych egzaminów w życiu – do matury. Wszystkim absolwentom gratulujemy i życzymy stuprocentowych wyników na świadectwach.

GALERIA

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ