MATURA juz za ... 6.05.2019 9:00 146 Days

„Stąd jesteśmy! Nasza „Mała Ojczyzna” w naszych marzeniach”

Dwie uczennice klasy 2bLZSOiZ w Krobi- Amelia Gronowska i Agata Gumułka- wzięły udział w projekcie pn. Sejmik Młodzieży Województwa Wielkopolskiego z tematem wiodącym: „Marzenia młodzieży o Wielkopolsce 2020+”. Celem projektu była popularyzacja wiedzy o działalności samorządów lokalnych oraz Samorządu Województwa Wielkopolskiego.

Projekt obejmował proces rekrutacji dwuosobowych zespołów uczniowskich do udziału w Sesji Sejmiku Młodzieży Województwa Wielkopolskiego. Zespoły uczniowskie biorące udział w projekcie były zobowiązane przygotować pracę na temat „Stąd jesteśmy! Nasza „Mała Ojczyzna” w naszych marzeniach” oraz zaprezentować ją przed komisją rekrutacyjną. 20 kwietnia 2017 roku zespoły uczniowskie z terenu powiatu gostyńskiego zaprezentowały przygotowane przez siebie prace. Dziewczyny pokonały uczestników z pozostałych szkół i to one będą uczestniczkami Sejmiku Młodzieży Województwa Wielkopolskiego.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!