UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

MATURA

MATURA juz za ... 6.05.2019 9:00

Znak Jakości Szkoły 2016

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących
i Zawodowych w Krobi
jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2016".

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Artykuły

„Stąd jesteśmy! Nasza „Mała Ojczyzna” w naszych marzeniach”

Dwie uczennice klasy 2bLZSOiZ w Krobi- Amelia Gronowska i Agata Gumułka- wzięły udział w projekcie pn. Sejmik Młodzieży Województwa Wielkopolskiego z tematem wiodącym: „Marzenia młodzieży o Wielkopolsce 2020+”. Celem projektu była popularyzacja wiedzy o działalności samorządów lokalnych oraz Samorządu Województwa Wielkopolskiego.

Projekt obejmował proces rekrutacji dwuosobowych zespołów uczniowskich do udziału w Sesji Sejmiku Młodzieży Województwa Wielkopolskiego. Zespoły uczniowskie biorące udział w projekcie były zobowiązane przygotować pracę na temat „Stąd jesteśmy! Nasza „Mała Ojczyzna” w naszych marzeniach” oraz zaprezentować ją przed komisją rekrutacyjną. 20 kwietnia 2017 roku zespoły uczniowskie z terenu powiatu gostyńskiego zaprezentowały przygotowane przez siebie prace. Dziewczyny pokonały uczestników z pozostałych szkół i to one będą uczestniczkami Sejmiku Młodzieży Województwa Wielkopolskiego.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ