^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

MATURA

MATURA juz za ... 6.05.2019 9:00 11 Days

Znak Jakości Szkoły 2016

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących
i Zawodowych w Krobi
jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2016".

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Artykuły

Medal 25-lecia Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dla SZTABU KROBSKIEGO

25. Finał WOŚP już za nami! Przyszedł czas na podsumowania i informację, na którą chyba wszyscy najbardziej czekali - jaką kwotę udało się zebrać w ramach tegorocznej LETNIEJ ZADYMY W ŚRODKU ZIMY. 7 marca w Zamku Królewskim w Warszawie ogłoszono ostateczną kwotę, jaką udało się zebrać podczas tegorocznego finału.

Suma deklarowana na koniec dnia 15 stycznia to 62 418 767 PLN, a ostateczna kwota to 105 570 801, 49 PLN!!!

Finał to także niemały jubileusz powstania Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - ćwierć wieku. Z tej okazji wręczone zostały pamiątkowe medale - wybite przez Mennicę Narodową. Wśród wyróżnionych znalazł się również nasz krobski sztab!

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ