WAKACJE

WAKACJE juz za ... 22.06.2018 9:00

Medal 25-lecia Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dla SZTABU KROBSKIEGO

25. Finał WOŚP już za nami! Przyszedł czas na podsumowania i informację, na którą chyba wszyscy najbardziej czekali - jaką kwotę udało się zebrać w ramach tegorocznej LETNIEJ ZADYMY W ŚRODKU ZIMY. 7 marca w Zamku Królewskim w Warszawie ogłoszono ostateczną kwotę, jaką udało się zebrać podczas tegorocznego finału.

Suma deklarowana na koniec dnia 15 stycznia to 62 418 767 PLN, a ostateczna kwota to 105 570 801, 49 PLN!!!

Finał to także niemały jubileusz powstania Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - ćwierć wieku. Z tej okazji wręczone zostały pamiątkowe medale - wybite przez Mennicę Narodową. Wśród wyróżnionych znalazł się również nasz krobski sztab!