UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

MATURA

MATURA juz za ... 6.05.2019 9:00

Znak Jakości Szkoły 2016

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących
i Zawodowych w Krobi
jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2016".

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Artykuły

DRZWI OTWARTE W ZSOiZ W KROBI

9 kwietnia – w niedzielny poranek – otwarte zostały bramy i drzwi Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Krobi. To tego właśnie dnia uczniowie i nauczyciele zaprosili po raz kolejny w swe progi gimnazjalistów i ich rodziców, aby mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną szkoły na rok 2017/2018.

Przybyli goście mogli porozmawiać z uczniami i nauczycielami, poznać zasady rekrutacji oraz – co najważniejsze – zwiedzić pod opieką starszych koleżanek i kolegów wszystkie klasy i klasopracownie, halę sportową i aulę szkolną.

 Oprócz tego na gości czekały także inne, równie ciekawe atrakcje, przygotowane przez społeczność ZSOiZ w Krobi. Wszyscy, a szczególnie ci zainteresowani klasą wojskową, mogli spróbować swoich sił na strzelnicy. W pracowni gastronomicznej ucztę dla ciała przygotowały klasy technikum żywienia. Specjały dnia to tort bezowy i szarlotka, którymi można było się delektować przy atrakcyjnie przystrojonych na tę okazję stołach. Narzędzia i wytwory swojej pracy zaprezentowali przedstawiciele technikum budownictwa. Eksperymenty chemiczne wykonywali w laboratorium licealiści uczęszczający na  zajęcia  z chemii w zakresie rozszerzonym. Ciekawą ofertę – propozycję zawodu na dziś i  jutro – przedstawili ci, którzy zachęcali do zasilenia szeregów technikum ekonomicznego, handlowego i usług fryzjerskich. Po niezwykle absorbującym spacerze można było wypić kawę i zjeść pyszne ciacho w szkolnej auli, gdzie Samorząd Uczniowski przedstawiał w formie prezentacji multimedialnej swe dokonania z ostatnich lat.

Tak oto zakończyła się ta uczta dla ducha, oka, ucha i ciała, czyli pełne atrakcji i wrażeń popołudnie w ZSOiZ w Krobi.

GALERIA

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ