UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

MATURA

MATURA juz za ... 6.05.2019 9:00

Znak Jakości Szkoły 2016

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących
i Zawodowych w Krobi
jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2016".

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Artykuły

Kolejna „Wampiriada” w ZSOiZ w Krobi!

3 kwietnia 2017r. już po raz kolejny w ZSOiZ w Krobi odbyła się zbiórka krwi pod hasłem „Wampiriada”. Krew pobierali pracownicy Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu. Zgłosiło się ponad pięćdziesiąt osób, lecz ze względów zdrowotnych nie wszyscy przeszli wstępną selekcję.

Ostatecznie krew oddało 29 uczniów, którzy przekazali aż 13 litrów krwi! Krwiodawcy otrzymali słodkości, aby zregenerować siły. Wszystkim bardzo dziękujemy za udział w akcji! Warto pomagać, bo dobro okazane innym zawsze do nas powraca!

GALERIA

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ