MATURA juz za ... 6.05.2019 9:00 202 Days

Kolejna „Wampiriada” w ZSOiZ w Krobi!

3 kwietnia 2017r. już po raz kolejny w ZSOiZ w Krobi odbyła się zbiórka krwi pod hasłem „Wampiriada”. Krew pobierali pracownicy Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu. Zgłosiło się ponad pięćdziesiąt osób, lecz ze względów zdrowotnych nie wszyscy przeszli wstępną selekcję.

Ostatecznie krew oddało 29 uczniów, którzy przekazali aż 13 litrów krwi! Krwiodawcy otrzymali słodkości, aby zregenerować siły. Wszystkim bardzo dziękujemy za udział w akcji! Warto pomagać, bo dobro okazane innym zawsze do nas powraca!