WAKACJE

WAKACJE juz za ... 22.06.2018 9:00

Sukces Martyny!

Uczennica klasy IbL – Martyna Paszkier – zwyciężyła w XII EDYCJI POWIATOWEGO KONKURSU LITERACKO – PLASTYCZNO – FOTOGRAFICZNEGO „Dialog z rzeczywistością”, który został zorganizowany przez Zespół Szkół Ogólnokształcących z Oddziałami Dwujęzycznymi w Gostyniu.

Praca Martyny – opowiadanie pt. „Dwa światy” - została nagrodzona w kategorii: dzieło literackie pisane prozą (szkoły ponadgimnazjalne). Serdecznie gratulujemy Martynie – niezwykle utalentowanej młodej pisarce.

Życzymy kolejnych sukcesów.