^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

MATURA

MATURA juz za ... 6.05.2019 9:00 11 Days

Znak Jakości Szkoły 2016

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących
i Zawodowych w Krobi
jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2016".

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Artykuły

Sukces Martyny!

Uczennica klasy IbL – Martyna Paszkier – zwyciężyła w XII EDYCJI POWIATOWEGO KONKURSU LITERACKO – PLASTYCZNO – FOTOGRAFICZNEGO „Dialog z rzeczywistością”, który został zorganizowany przez Zespół Szkół Ogólnokształcących z Oddziałami Dwujęzycznymi w Gostyniu.

Praca Martyny – opowiadanie pt. „Dwa światy” - została nagrodzona w kategorii: dzieło literackie pisane prozą (szkoły ponadgimnazjalne). Serdecznie gratulujemy Martynie – niezwykle utalentowanej młodej pisarce.

Życzymy kolejnych sukcesów.

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ