UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

MATURA

MATURA juz za ... 6.05.2019 9:00

Znak Jakości Szkoły 2016

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących
i Zawodowych w Krobi
jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2016".

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Artykuły

WIOSENNY ZAWRÓT GŁOWY!

21 marca uczniowie ZSOiZ w Krobi powitali na wesoło tę najpiękniejszą z pór roku. Tego dnia – jak przystało na DZIEŃ WAGAROWICZA – nie uczestniczyli w tradycyjnych lekcjach. Spotkali się natomiast w kinie Szarotka, aby obejrzeć wspólnie film pt. „PO PROSTU PRZYJAŹŃ”. Następnie roześmiani i rozbawieni przemaszerowali do szkoły, gdzie niespodziankę artystyczną przygotował dla  nich Samorząd Uczniowski.

Były kabarety, teleturnieje i tańce. Prawdziwym talentem i dystansem do  siebie wykazali się nauczyciele – ks. Tadeusz Baranowski i pan Paweł Pawlak, którzy olśnili widzów swym śpiewem. W tej oto rozrywkowej atmosferze młodzi aktorzy i tancerze wprowadzili nas w  wiosenny nastrój i aż chciałoby się zanucić:

Wiosna - cieplejszy wieje wiatr,

Wiosna - znów nam ubyło lat…

GALERIA

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ