WAKACJE

WAKACJE juz za ... 22.06.2018 9:00

WIOSENNY ZAWRÓT GŁOWY!

21 marca uczniowie ZSOiZ w Krobi powitali na wesoło tę najpiękniejszą z pór roku. Tego dnia – jak przystało na DZIEŃ WAGAROWICZA – nie uczestniczyli w tradycyjnych lekcjach. Spotkali się natomiast w kinie Szarotka, aby obejrzeć wspólnie film pt. „PO PROSTU PRZYJAŹŃ”. Następnie roześmiani i rozbawieni przemaszerowali do szkoły, gdzie niespodziankę artystyczną przygotował dla  nich Samorząd Uczniowski.

Były kabarety, teleturnieje i tańce. Prawdziwym talentem i dystansem do  siebie wykazali się nauczyciele – ks. Tadeusz Baranowski i pan Paweł Pawlak, którzy olśnili widzów swym śpiewem. W tej oto rozrywkowej atmosferze młodzi aktorzy i tancerze wprowadzili nas w  wiosenny nastrój i aż chciałoby się zanucić:

Wiosna - cieplejszy wieje wiatr,

Wiosna - znów nam ubyło lat…