UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

MATURA

MATURA juz za ... 6.05.2019 9:00

Znak Jakości Szkoły 2016

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących
i Zawodowych w Krobi
jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2016".

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Artykuły

Bieg Tropem Wilczym 2017

 

  – pobiegli w Śremie, aby oddać hołd Żołnierzom Wyklętym

26 lutego 2017 rokuw ponad 240 miastach całej Polski odbyła się piąta edycja Biegu "Tropem Wilczym". Uczestnicy pobiegli, aby oddać hołd żołnierzom polskiego podziemia antykomunistycznego i antysowieckiego, działającego w latach 1944 – 1963 w obrębie przedwojennych granic RP.W biegu zorganizowanym przez dowódcę Garnizonu Śrem po raz pierwszy udział wzięła reprezentacja ZSOiZ w Krobi.

Choć w tym dniu to nie rywalizacja była najważniejsza, nasza drużyna walczyła dzielnie. W kategorii młodzieży mężczyzn pierwsze miejsce zajął Dominik Jankowiak, a na drugim stopniu podium stanął Dawid Niedbała. W kategorii kobiet drugie miejsce wywalczyła Angelika Tyrka.

GALERIA

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ