WAKACJE

WAKACJE juz za ... 22.06.2018 9:00

Bieg Tropem Wilczym 2017

– pobiegli w Śremie, aby oddać hołd Żołnierzom Wyklętym

26 lutego 2017 rokuw ponad 240 miastach całej Polski odbyła się piąta edycja Biegu "Tropem Wilczym". Uczestnicy pobiegli, aby oddać hołd żołnierzom polskiego podziemia antykomunistycznego i antysowieckiego, działającego w latach 1944 – 1963 w obrębie przedwojennych granic RP.W biegu zorganizowanym przez dowódcę Garnizonu Śrem po raz pierwszy udział wzięła reprezentacja ZSOiZ w Krobi.

Choć w tym dniu to nie rywalizacja była najważniejsza, nasza drużyna walczyła dzielnie. W kategorii młodzieży mężczyzn pierwsze miejsce zajął Dominik Jankowiak, a na drugim stopniu podium stanął Dawid Niedbała. W kategorii kobiet drugie miejsce wywalczyła Angelika Tyrka.