MATURA juz za ... 6.05.2019 9:00 202 Days

Zakosztowali życia studenckiego…

16 lutego klasy IIIaL i IIIgL odwiedziły Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu. Uczniowie wzięli udział w sesji plenarnej i wysłuchali wystąpień profesorów, prorektorów i przedstawicielki Wydziałowego Samorządu Studenckiego. Następnie koordynator Wydziału Ekonomiczno-Społecznego – pan Paweł Boczar – zaprosił młodzież na spacer po kampusie UP.

Trzech uczniów naszej szkoły – Adrian Biernat, Adrian Szuba i Konrad Kmiecik – wzięło udział w quizie ekonomicznym, plasując się tuż za podium. W dalszej części studenckiej przygody nasza młodzież wysłuchała wykładu na temat: „Dlaczego warto być aktywnym?”. Następnie uczestniczyła w warsztatach pod hasłami: „Ponadregionalne produkty regionalne” i „Co o ochronie własności intelektualnej powinien wiedzieć uczeń i student?”. Wizytę  zakończyły prezentacje Wydziałowych Kół Naukowych. Koordynator z ramienia Wydziału Ekonomiczno – Społecznego podsumował zajęcia i wręczył młodzieży ulotki informacyjne dotyczące Uniwersytetu Przyrodniczego.

uniwersytet 1.JPG uniwersytet 2.JPG uniwersytet 3.JPG uniwersytet 4.JPG uniwersytet 5.JPG uniwersytet 6.JPG uniwersytet 7.JPG uniwersytet 8.JPG