UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

MATURA

MATURA juz za ... 6.05.2019 9:00

Znak Jakości Szkoły 2016

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących
i Zawodowych w Krobi
jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2016".

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Artykuły

Rozpoczęło się WIELKIE ODLICZANIE dni do matury…

13 i 14 stycznia to dni wyczekiwane od dawna przez uczniów klas maturalnych ZSOiZ w Krobi. Przygotowania do studniówki trwały już od kilku miesięcy. Najpierw swój bal miały klasy IIIaL i IIIgL. Klasy IIIbL i IVd bawiły się następnego dnia.

Uroczystości rozpoczęły się przemówieniami, podziękowaniami ze strony maturzystów dla wychowawców, grona pedagogicznego i innych zgromadzonych osób, które wspierają naszą szkołę. W końcu padły słowa: „Poloneza czas zacząć”. Trema tancerzy osiągnęła apogeum, jednak mimo to z każdym krokiem było coraz lepiej. Tym oto dostojnym tańcem rozpoczęty został wyjątkowy wieczór. Po kolacji,w rytmach utworów granych przez zespół De Facto,maturzyści bawilisię rewelacyjnie. Znalazł się również czas dla fotoreporterów. Śmiechom i oryginalnym układom tanecznym nie było końca. Wszyscy zdali egzamin z tańca na 100%! Podobnych wyników życzymy im w maju!

GALERIA

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ