MATURA juz za ... 6.05.2019 9:00 195 Days

Rozpoczęło się WIELKIE ODLICZANIE dni do matury…

13 i 14 stycznia to dni wyczekiwane od dawna przez uczniów klas maturalnych ZSOiZ w Krobi. Przygotowania do studniówki trwały już od kilku miesięcy. Najpierw swój bal miały klasy IIIaL i IIIgL. Klasy IIIbL i IVd bawiły się następnego dnia.

Uroczystości rozpoczęły się przemówieniami, podziękowaniami ze strony maturzystów dla wychowawców, grona pedagogicznego i innych zgromadzonych osób, które wspierają naszą szkołę. W końcu padły słowa: „Poloneza czas zacząć”. Trema tancerzy osiągnęła apogeum, jednak mimo to z każdym krokiem było coraz lepiej. Tym oto dostojnym tańcem rozpoczęty został wyjątkowy wieczór. Po kolacji,w rytmach utworów granych przez zespół De Facto,maturzyści bawilisię rewelacyjnie. Znalazł się również czas dla fotoreporterów. Śmiechom i oryginalnym układom tanecznym nie było końca. Wszyscy zdali egzamin z tańca na 100%! Podobnych wyników życzymy im w maju!