UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

MATURA

MATURA juz za ... 6.05.2019 9:00

Znak Jakości Szkoły 2016

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących
i Zawodowych w Krobi
jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2016".

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Artykuły

Jubileuszowy i rekordowy finał WOŚP!

101 wolontariuszy i dwa dni kwestowania – tyle wystarczyło, aby zasilić konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy rekordową kwotą 32.695,16 zł. Cel zbiórki był szczytny – zapewnienie godnej opieki medycznej dzieciom i seniorom.Przypomnijmy, że w ubiegłym roku mieszkańcy gminy wsparli WOŚP kwotą 27 237,90 zł.

Siedziba sztabu - podobnie jak w latach poprzednich- mieściła się w ZSOiZ w Krobi, gdzie wolontariusze dostarczali puszki i liczyli zebrane pieniądze. W sztabie na kwestujących czekał  ciepła herbata i słodki poczęstunek oraz upominek. Mimo mrozu i opadów śniegu wolontariuszom ZSOiZ w Krobi, ZSPiG w Starej Krobi i ZSPiG w Pudliszkach udało się zebrać 21 312,13 zł.

Pieniądze zbierano również podczas imprezy w GCKiR w Krobi, w ramach której na zgromadzonych czekało sporo atrakcji. Na scenie pojawili się m.in. przedszkolacy, uczniowie, a także grupa „Klaps”, działająca przy Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Krobi. Nie zabrakło też tradycyjnie licytacji upominków, usług i przedmiotów przekazanych przez darczyńców. Za dobrowolną kwotę, wrzuconą do puszki kwestarskiej, każdy mógł skosztować domowych wypieków oraz zupy węgierskiej. Łącznie podczas imprezy udało się uzbierać 11 383, 03 zł.

W imieniu sztabu WOŚP w Krobi dziękujemy wolontariuszom oraz wszystkim tym, którzy przyczynili się do organizacji tegorocznego 25 finału. Przede wszystkim dziękujemy wszystkim ofiarodawcom, dzięki którym udało się zebrać tak dużą -rekordową kwotę, która pomoże dzieciom i seniorom.

wosp 1.jpg wosp 2.jpg wosp 3.jpg wosp 4.jpg wosp 5.jpg wosp 6.jpg

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ