WAKACJE

WAKACJE juz za ... 22.06.2018 9:00

MAGIA GWIAZDKOWEJ NOCY

22 grudnia - ostatni szkolny dzień przed Świętami Bożego Narodzenia - to dzień jakże inny od pozostałych. Odświętnie ubrani uczniowie z niecierpliwością oczekiwali klasowych spotkań opłatkowych, które sami przygotowali.

Potem spotkali się wszyscy w szkolnej auli, aby obejrzeć krótki spektakl pod hasłem „MAGIA GWIAZDKOWEJ NOCY”. Pięknie zaprezentowane piosenki świąteczne, kolędy i wiersze doskonale wprowadziły wszystkich w  gwiazdkowy nastrój.