UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

MATURA

MATURA juz za ... 6.05.2019 9:00

Znak Jakości Szkoły 2016

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących
i Zawodowych w Krobi
jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2016".

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Artykuły

MAGIA GWIAZDKOWEJ NOCY

22 grudnia - ostatni szkolny dzień przed Świętami Bożego Narodzenia - to dzień jakże inny od pozostałych. Odświętnie ubrani uczniowie z niecierpliwością oczekiwali klasowych spotkań opłatkowych, które sami przygotowali.

Potem spotkali się wszyscy w szkolnej auli, aby obejrzeć krótki spektakl pod hasłem „MAGIA GWIAZDKOWEJ NOCY”. Pięknie zaprezentowane piosenki świąteczne, kolędy i wiersze doskonale wprowadziły wszystkich w  gwiazdkowy nastrój.

GALERIA

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ