UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

MATURA

MATURA juz za ... 6.05.2019 9:00

Znak Jakości Szkoły 2016

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących
i Zawodowych w Krobi
jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2016".

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Artykuły

Kolejna wizyta klas wojskowych w Śremie

W grudniu klasy wojskowe - I i II – wyjechały do VI Batalionu Sił Powietrznych w Śremie. Odbyły się tam zajęcia z musztry oraz z rozkładania i składania karabinu Beryl. Podczas ćwiczeń z musztry najmłodsi adepci klas wojskowych uczyli się różnych nowych zwrotów oraz kroku defiladowego

. W trakcie zajęć z karabinkiem Beryl wyjaśniono im zasady poruszania się i obchodzenia z bronią, posługiwania się maskami gazowymi, a przede wszystkim każdy mógł rozłożyć karabin Beryl na części pierwsze. Wszyscy uczestnicy tych niezwykle ciekawych lekcji zgodnie zadeklarowali chęć udziału w kolejnych zajęciach w JW w Śremie.

GALERIA

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ