UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

MATURA

MATURA juz za ... 6.05.2019 9:00

Znak Jakości Szkoły 2016

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących
i Zawodowych w Krobi
jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2016".

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Artykuły

NIC NIE ZASTĄPI PRZYJEMNOŚCI OBDAROWYWANIA!

Prawdziwy ŚWIĘTY MIKOŁAJ żył na przełomie III i IV wieku naszej ery. Pochodził z bogatej rodziny, był biskupem Miry. Swój majątek odziedziczony po rodzicach rozdał potrzebującym. Podarunki podrzucał nocą, aby pozostać anonimowym. Nie oczekiwał niczego w zamian. W naszej szkole każdy mógł zostać takim ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM.

Wszystkie klasy przygotowały bowiem paczki dla dzieci będących w potrzebie. Przedstawiciele wylosowali kartki z wiekiem oraz płcią dziecka, dla którego należało zorganizować „podarunek serca”. Każdy członek klasowej społeczności dorzucił swoją małą cegiełkę, która w sumie okazała się być czymś naprawdę wielkim. Mały gest, a z pewnością przyczyni się do wielkiej radości dzieci, które możliwe, że w czasie ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA nie oczekują zbyt wiele. Akcja MIKOŁAJE nie jest organizowana po raz pierwszy, została już głęboko zakorzeniona w tradycji naszej szkoły. Warto pomyśleć o innych, szczególnie teraz, w okresie bożonarodzeniowej gorączki. Czy to wszystko, co kupujemy jest nam naprawdę potrzebne? A może komuś przydałoby się bardziej, sprawiłoby większą radość? W miarę swoich możliwości – wszyscy bądźmy ŚWIĘTYMI MIKOŁAJAMI!

akcja mikolaje 1.JPG akcja mikolaje 2.JPG akcja mikolaje 3.JPG akcja mikolaje 4.JPG

 

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ