UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

MATURA

MATURA juz za ... 6.05.2019 9:00

Znak Jakości Szkoły 2016

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących
i Zawodowych w Krobi
jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2016".

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Artykuły

„Muzyka zabiera nas tam, gdzie słowa nie mogą…”

Pod takim hasłem odbył się w ZSOiZ w Krobi KONCERT PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ. W piątek o godz. 10:00 w auli szkolnej uczniowie mieli okazję wysłuchać swoich koleżanek, które zaśpiewały dla nich w języku angielskim i serbskim.

Było niezwykle miło, sympatycznie i świątecznie, a ponieważ „śmiech to zdrowie”, widzowie obejrzeli również kabaret w wykonaniu młodych adeptów sztuki teatralnej. Po raz kolejny przekonali się, jak ważna jest znajomość języków obcych. Dziękujemy wszystkim wykonawcom i gratulujemy odwagi. Mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję usłyszeć Was jeszcze wiele razy.

koncert 1.JPG koncert 2.JPG koncert 3.JPG koncert 4.JPG koncert 5.JPG

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ