MATURA juz za ... 6.05.2019 9:00 195 Days

„Muzyka zabiera nas tam, gdzie słowa nie mogą…”

Pod takim hasłem odbył się w ZSOiZ w Krobi KONCERT PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ. W piątek o godz. 10:00 w auli szkolnej uczniowie mieli okazję wysłuchać swoich koleżanek, które zaśpiewały dla nich w języku angielskim i serbskim.

Było niezwykle miło, sympatycznie i świątecznie, a ponieważ „śmiech to zdrowie”, widzowie obejrzeli również kabaret w wykonaniu młodych adeptów sztuki teatralnej. Po raz kolejny przekonali się, jak ważna jest znajomość języków obcych. Dziękujemy wszystkim wykonawcom i gratulujemy odwagi. Mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję usłyszeć Was jeszcze wiele razy.

koncert 1.JPG koncert 2.JPG koncert 3.JPG koncert 4.JPG koncert 5.JPG