MATURA juz za ... 6.05.2019 9:00 195 Days

ODWIEDZINY MIKOŁAJA W ZSOiZ W KROBI

Każdy z nas pamięta chyba te czasy, kiedy wierzył, że 6 grudnia nasze domy odwiedza ŚWIĘTY MIKOŁAJ. Założę się, że wszyscy miło je wspominają. Naszą szkołę po raz kolejny odwiedził pewien pan w czerwonym ubraniu, z bujną siwą brodą i jakże uroczymi elfami. Przyniósł on ze sobą w wielkim worku słodycze dla każdego ucznia i nauczyciela.

Nie obyło się oczywiście bez śpiewania kolęd i skakania przez rózgę, by oczyścić się z win, bo przecież ŚWIĘTY MIKOŁAJ odwiedza tylko grzeczne dzieci! W tym roku elfy i brodaty dobrodziej mieli aż trzy dni przyjemnej pracy - obdarowywania uśmiechem i słodyczą. Niestety, na kolejne przybycie TEGO GOŚCIA musimy czekać okrągły rok. Renifery nie chciały dłużej stacjonować na dachu szkoły. Tak więc miejmy na względzie dzień szóstego grudnia i starajmy się być grzeczni i uczynni, by w przyszłym roku ani elfiki, ani święty Mikołaj nie mieli nam nic do zarzucenia!

Mikolajki 1.JPG Mikolajki 2.JPG Mikolajki 3.JPG Mikolajki 4.JPG Mikolajki 5.JPG Mikolajki 6.JPG