UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

Znak Jakości Szkoły 2020

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących 

i Zawodowych w Krobi jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2020".

MATURA JUŻ ZA...

MATURA JUŻ ZA... 4.05.2020 9:00

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Artykuły

ODWIEDZINY MIKOŁAJA W ZSOiZ W KROBI

Każdy z nas pamięta chyba te czasy, kiedy wierzył, że 6 grudnia nasze domy odwiedza ŚWIĘTY MIKOŁAJ. Założę się, że wszyscy miło je wspominają. Naszą szkołę po raz kolejny odwiedził pewien pan w czerwonym ubraniu, z bujną siwą brodą i jakże uroczymi elfami. Przyniósł on ze sobą w wielkim worku słodycze dla każdego ucznia i nauczyciela.

Nie obyło się oczywiście bez śpiewania kolęd i skakania przez rózgę, by oczyścić się z win, bo przecież ŚWIĘTY MIKOŁAJ odwiedza tylko grzeczne dzieci! W tym roku elfy i brodaty dobrodziej mieli aż trzy dni przyjemnej pracy - obdarowywania uśmiechem i słodyczą. Niestety, na kolejne przybycie TEGO GOŚCIA musimy czekać okrągły rok. Renifery nie chciały dłużej stacjonować na dachu szkoły. Tak więc miejmy na względzie dzień szóstego grudnia i starajmy się być grzeczni i uczynni, by w przyszłym roku ani elfiki, ani święty Mikołaj nie mieli nam nic do zarzucenia!

Mikolajki 1.JPG Mikolajki 2.JPG Mikolajki 3.JPG Mikolajki 4.JPG Mikolajki 5.JPG Mikolajki 6.JPG

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ