UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

Znak Jakości Szkoły 2020

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących 

i Zawodowych w Krobi jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2020".

MATURA JUŻ ZA...

MATURA JUŻ ZA... 4.05.2020 9:00

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Artykuły

Oddaj swój głos na "Element układanki"!

Spokojne życie normalnych ludzi może zmienić się diametralnie. Tajemnice przeszłości, demony mogą doprowadzić do postradania zmysłów. Czy tak naprawdę znamy siebie? Wiemy, kim jesteśmy? A może coś nami kieruje....

„Element układanki” to zbiór opowiadań, które od początku do końca trzymają w napięciu i przyprawiają o dreszcze. Nic bowiem w życiu nie jest w pełni jasne i logiczne...

Autorami opowiadań są zdolni, z ogromną pasją uczniowie ZSOiZ w Krobi, tworzący zespół Secretum: Aleksandra Goździk, Amelia Gronowska, Jakub Kabała, Maria Konczewicz, Zuzanna Surma. Dopełnieniem treści stały się rysunki autorstwa Michaliny Chudzińskiej.

Książka, która powstała dzięki ogromnemu zaangażowaniu zgranego zespołu Secretum, została zgłoszona na ogólnopolski konkurs Misja - książka! Ogólnopolski turniej literacki dla szkół ponadpodstawowych. W związku z tym, iż zgodnie z harmonogramem konkursu, do 15 stycznia 2017 roku można głosować na poprawnie zgłoszone książki, to bardzo prosimy o oddanie głosu na nasz zbiór opowiadań.

To bardzo ważny dla nas etap! 50 książek z największą liczbą oddanych głosów przejdzie do drugiego etapu, w którym będą oceniane przez profesjonalne Jury.

Jak zagłosować?

Aby oddać głos na naszą książkę, Element układanki, należy wejść bezpośrednio na stronę książki https://ridero.eu/pl/books/element_ukladanki/ lub na stronę głosowania https://ridero.eu/pl/konkurs/votes/, gdzie znajduje się aktualizowana co godzinę lista 50 książek, które zdobyły największą liczbę głosów.

Jeśli w tym zestawieniu nie znajdziesz naszej książki, przewiń stronę w dół, aż do sekcji „Wszyscy uczestnicy”. Jeśli nadal nie widzisz książki, kliknij znajdujący się na dole strony zielony przycisk „Więcej książek”. Po każdorazowym kliknięciu wyświetla się kolejne 10 zbiorów opowiadań. Postępuj w ten sposób, aż odnajdziesz Element układanki.

Aby oddać głos na naszą publikację można albo kliknąć na książkę (zostaniemy wtedy przekierowani bezpośrednio na stronę książki, gdzie klikamy w pomarańczowy przycisk „Zagłosuj na książkę”) lub od razu na zielony przycisk „Głosuj”. Liczba przy ikonce serca pokazuje ilość oddanych głosów. Następnie należy wybrać sposób weryfikacji oddanego głosu. Można to zrobić za pomocą swojego konta na Facebooku, Twitterze lub drogą mailową.

Jeśli wybierzesz głosowanie z weryfikacją za pomocą Facebooka lub Twittera, system poprosi Cię o autoryzację. Jeśli nie zobaczysz żadnego komunikatu, najpierw upewnij się, że korzystasz z przeglądarki Chrome i że nie blokuje ona wyskakujących okienek.

Możesz także wybrać głosowanie za pomocą adresu mailowego. Zobaczysz wtedy okienko, w które należy wpisać poprawny adres. W ciągu kilku chwil otrzymasz na skrzynkę mailową link weryfikacyjny, w który należy kliknąć.

Pamiętaj, każdy głos ma moc sprawczą! Zagłosuj i pozwól rozwinąć skrzydła fantastycznej młodzieży!!!

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ