MATURA juz za ... 6.05.2019 9:00 198 Days

Piłkarze z ZSOiZ w Krobi MISTRZAMI REJONU LESZCZYŃSKIEGO!

Kolejny etap rozgrywek halowej piłki nożnej na szczeblu rejonu leszczyńskiego odbył się 16 listopada 2016 r. w Wolsztynie. Do rywalizacji na parkiecie tamtejszej hali sportowej „Świtezianka” stanęły zespoły LO z Wolsztyna, ZSZ z Wolsztyna, ZS z Miejskiej Górki, ZST z Leszna, I LO z Kościana i ZSOiZ z Krobi.

Rozgrywki toczyły się systemem „każdy z każdym” w wymiarze czasowym 8 minut. W końcowej klasyfikacji - z kompletem zwycięstw - MISTRZEM REJONU LESZCZYŃSKIEGO okazała się ekipa z Krobi, prowadzona przez p. Sławomira Gintowta i p. Łukasza Cebulskiego. Bardzo dobra sportowa postawa chłopaków, solida obrona i wysoka skuteczność bramkowa pozwoliły osiągnąć zamierzony cel. Zwycięzca turnieju awansował do Finału Wojewódzkiego w Halowej piłce nożnej Licealiady szkół ponadgimnazjalnych, który odbędzie się w Kaliszu. Chłopakom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

WYNIKI SPOTKAŃ:

ZSOiZ KROBIA – ZSZ WOLSZTYN 4:0

ZSOiZ KROBIA – ZST LESZNO 2:0

ZSOiZ KROBIA – I LO KOŚCIAN 3:1

ZSOiZ KROBIA – LO WOLSZTYN 3:2

ZSOiZ KROBIA – ZS MIEJSKA GÓRKA 1:0

STRZELCY BRAMEK ZSOiZ KROBIA:

SZYMON KĘDZIORA x 6

ERYK MORYSON x 3

FRYDERYK KOKOT x 2

TOBIASZ MALCHEREK x 1

ADRIAN KACZMAREK x 1