MATURA juz za ... 6.05.2019 9:00 224 Days

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 2016

Jak co roku,14 października, Dzień Edukacji Narodowej obchodzony był w ZSOiZ w Krobi bardzo uroczyście. Uczniowie przygotowali program artystyczny - koncert życzeń, podczas którego podziękowali wszystkim nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi za wysiłek i trud wkładany w rozwijanie umiejętności młodzieży, odpowiedzialną pracę na rzecz kształtowania umysłów i serc młodego pokolenia.

Ze sceny popłynęło wiele ciepłych słów pod adresem pracowników naszej szkoły. Dopełnieniem serdeczności były piosenki wykonane przez uczniów. Warto zauważyć, że mamy w szkole wiele muzycznych talentów. Na scenie zadebiutowali również "kabareciarze": Jakub Busz, Dawid Niedbała i Dominik Jankowiak, którzy zaprezentowali scenkę pt. "Rada pedagogiczna".

Życzymy wszystkim pracownikom ZSOiZ w Krobi takich myśli i marzeń, które dają się urzeczywistnić, pięknych i szlachetnych pomysłów, które podszeptuje serce, cierpliwości i wrażliwości, aby służba młodym ludziom zrodziła wiele szlachetnych owoców.