UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

KONIEC WAKACJI

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO za ... 2.09.2019 9:00 7 Days

Znak Jakości Szkoły 2016

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących
i Zawodowych w Krobi
jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2016".

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Artykuły

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 2016

Jak co roku,14 października, Dzień Edukacji Narodowej obchodzony był w ZSOiZ w Krobi bardzo uroczyście. Uczniowie przygotowali program artystyczny - koncert życzeń, podczas którego podziękowali wszystkim nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi za wysiłek i trud wkładany w rozwijanie umiejętności młodzieży, odpowiedzialną pracę na rzecz kształtowania umysłów i serc młodego pokolenia.

Ze sceny popłynęło wiele ciepłych słów pod adresem pracowników naszej szkoły. Dopełnieniem serdeczności były piosenki wykonane przez uczniów. Warto zauważyć, że mamy w szkole wiele muzycznych talentów. Na scenie zadebiutowali również "kabareciarze": Jakub Busz, Dawid Niedbała i Dominik Jankowiak, którzy zaprezentowali scenkę pt. "Rada pedagogiczna".

Życzymy wszystkim pracownikom ZSOiZ w Krobi takich myśli i marzeń, które dają się urzeczywistnić, pięknych i szlachetnych pomysłów, które podszeptuje serce, cierpliwości i wrażliwości, aby służba młodym ludziom zrodziła wiele szlachetnych owoców. 

GALERIA

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ