WAKACJE

WAKACJE juz za ... 22.06.2018 9:00

Sukces klasy wojskowej!

23 września odbyły się zawody sprawnościowo - naukowe w VI Batalionie Sił Powietrznych w Śremie. Czterech przedstawicieli klasy IIIbL zmagało się z konkurencjami z zakresu przysposobienia obronnego. Rywalizacje polegały na składaniu i rozkładaniu broni Beryl na czas, rzucaniu granatem, zakładaniu odzieży ochronnej OP1M i pokonaniu toru przeszkód.

Uczniowie ZSOiZ w Krobi rewelacyjnie poradzili sobie ze wszystkimi konkurencjami, uzyskując aż 7 punktów przewagi nad rywalami. Zdobyli I miejsce i otrzymali przechodni puchar, który 2 lata gościł na półce w szkole w Śremie. Dumni z siebie młodzi adepci klasy wojskowej złożyli puchar oraz dyplom na ręce Pana Dyrektora Lecha Bema.