UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

MATURA JUŻ ZA...

MATURA JUŻ ZA... 4.05.2020 9:00 172 Days

Znak Jakości Szkoły 2016

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących
i Zawodowych w Krobi
jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2016".

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Artykuły

Sukces klasy wojskowej!

23 września odbyły się zawody sprawnościowo - naukowe w VI Batalionie Sił Powietrznych w Śremie. Czterech przedstawicieli klasy IIIbL zmagało się z konkurencjami z zakresu przysposobienia obronnego. Rywalizacje polegały na składaniu i rozkładaniu broni Beryl na czas, rzucaniu granatem, zakładaniu odzieży ochronnej OP1M i pokonaniu toru przeszkód.

 Uczniowie ZSOiZ w Krobi rewelacyjnie poradzili sobie ze wszystkimi konkurencjami, uzyskując aż 7 punktów przewagi nad rywalami. Zdobyli I miejsce i otrzymali przechodni puchar, który 2 lata gościł na półce w szkole w Śremie. Dumni z siebie młodzi adepci klasy wojskowej złożyli puchar oraz dyplom na ręce Pana Dyrektora Lecha Bema.

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ