UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

KONIEC WAKACJI

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO za ... 2.09.2019 9:00 7 Days

Znak Jakości Szkoły 2016

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących
i Zawodowych w Krobi
jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2016".

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Artykuły

Powitali NOWY ROK SZKOLNY 2016/2017!

Uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Krobi z entuzjazmem powitali nowy rok szkolny. Po dwóch miesiącach wakacyjnego leniuchowania tłumnie zgromadzili się na szkolnym dziedzińcu. Letnim opowieściom i wspomnieniom zdawało się nie być końca.

Szczególnie ciepło przyjęci zostali pierwszoklasiści, których starsi koledzy i wychowawcy otoczyli szczególną opieką. Przed młodymi ludźmi rok pełen wyzwań, ciężkiej pracy, zmagań z lekturami i zawiłościami matematyczno – przyrodniczymi, ale pogodny nastrój towarzyszący zebranym wskazuje, iż nie jest im straszna szkolna rzeczywistość.

GALERIA

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ