^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

MATURA

MATURA juz za ... 6.05.2019 9:00 108 Days

Znak Jakości Szkoły 2016

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących
i Zawodowych w Krobi
jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2016".

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Artykuły

Rozpoczęli wakacje skąpani w słońcu!

Jakże błyszczały dziś oczy uczniów ZSOiZ w Krobi, kiedy odbierali świadectwa z rąk dyrekcji i swoich wychowawców. To już naprawdę koniec zmagań ze szkolną rzeczywistością! No… przynajmniej przez najbliższe dwa miesiące. Wyróżnieni usłyszeli zasłużone gratulacje, odebrali nagrody i stypendia.

Szczególne słowa uznania usłyszeli wolontariusze. Podziękowania natomiast powędrowały w stronę nauczycieli i wychowawców. Z ust Dyrektora młodzież usłyszała życzenia dotyczące bezpiecznych, słonecznych i pełnych wrażeń wakacji, które powinny stać się bodźcem do owocnej pracy od września.

Koniec roku szkolnego to również ostatnie chwile księdza Łukasza w Krobi. Ze wzruszeniem i łezką w oku młodzież podziękowała swemu katechecie.

DROGA MŁODZIEŻY! Zrealizujcie swoje plany i marzenia! Korzystajcie z gorącego słońca, takiego, jakie towarzyszyło Wam dzisiejszego dnia, chwytajcie ciepły wiatr w żagle, delektujcie się dobrą książką i pamiętajcie, że „wakacje są od tego, aby bawić się na całego”, ale potem niczego nie żałować!

GALERIA

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ