WAKACJE

WAKACJE juz za ... 22.06.2018 9:00

Z sentymentem wracają do szkoły!

Każdego roku absolwenci ZSOiZ w Krobi, obecnie studenci różnych kierunków, odbywają u nas swoje praktyki zawodowe. W czerwcu zawitały do naszej szkoły panie pielęgniarki – Katarzyna Kania i Angelika Krzywniak.

Dziewczyny pracują na co dzień w szpitalach w Gostyniu i Puszczykowie.

Posiadają dużą wiedzę teoretyczną, ale i niesamowite umiejętności praktyczne, które zaprezentowały uczniom klas IcT i IIcT. Młodzi ludzie mogli przypomnieć sobie dzięki temu zasady udzielania pierwszej pomocy, a zwłaszcza RKO.

praktyka 1.jpg praktyka 2.jpg praktyka 3.jpg praktyka 4.jpg praktyka 5.jpg praktyka 6.jpg praktyka 7.jpg praktyka 8.jpg