MATURA juz za ... 6.05.2019 9:00 146 Days

225. ROCZNICA UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA

Dnia 29 maja w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Krobi odbyła się uroczysta akademia z okazji 225. rocznicy uchwalenia KONSTYTUCJI 3 MAJA. W trakcie apelu uczniowie ugruntowali swoją wiedzę na temat tego tak ważnego w naszej historii wydarzenia.

Młodzi artyści wielokrotnie akcentowali rolę znajomości historii własnego narodu w budowaniu przyszłości. Atmosferę radości tego wiosennego święta podkreślały zaprezentowane przez młodzież utwory literackie i muzyczne. W przedstawieniu wzięli udział: Adrianna Biernaczyk, Michalina Chudzińska, Karolina Majewska, Julia Frycz, Marta Gumułka, Jan Kulczak, Konrad Kmiecik i Adrian Biernat. Na zakończenie wszyscy zebrani wspólnie odśpiewali hymn narodowy.

akademia 1.JPG akademia 2.JPG akademia 3.JPG akademia 4.JPG akademia 5.JPG