UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

Znak Jakości Szkoły 2020

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących 

i Zawodowych w Krobi jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2020".

MATURA JUŻ ZA...

MATURA JUŻ ZA... 4.05.2020 9:00 33 Days

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Artykuły

225. ROCZNICA UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA

Dnia 29 maja w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Krobi odbyła się uroczysta akademia z okazji 225. rocznicy uchwalenia KONSTYTUCJI 3 MAJA. W trakcie apelu uczniowie ugruntowali swoją wiedzę na temat tego tak ważnego w naszej historii wydarzenia.

Młodzi artyści wielokrotnie akcentowali rolę znajomości historii własnego narodu w budowaniu przyszłości. Atmosferę radości tego wiosennego święta podkreślały zaprezentowane przez młodzież utwory literackie i muzyczne. W przedstawieniu wzięli udział: Adrianna Biernaczyk, Michalina Chudzińska, Karolina Majewska, Julia Frycz, Marta Gumułka, Jan Kulczak, Konrad Kmiecik i Adrian Biernat. Na zakończenie wszyscy zebrani wspólnie odśpiewali hymn narodowy.

akademia 1.JPG akademia 2.JPG akademia 3.JPG akademia 4.JPG akademia 5.JPG

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ