MATURA juz za ... 6.05.2019 9:00 172 Days

WIOSNA W NASZYCH SERCACH!

21 marca uczniowie ZSOiZ w Krobi powitali na wesoło tę najpiękniejszą z pór roku. Tego dnia – jak przystało na DZIEŃ WAGAROWICZA – nie uczestniczyli w tradycyjnych lekcjach. Najpierw spotkali się w kinie Szarotka, aby obejrzeć wspólnie film pt. „Pitbull. Nowe porządki”.

Następnie roześmiani i rozbawieni przemaszerowali do szkoły, gdzie niespodziankę artystyczną przygotował dla nich Samorząd Uczniowski. Były kabarety, łowienie ryb, tańce i golenie balonów. Ze szkolną estradą pożegnali się tegoroczni maturzyści, którzy zapowiedzieli, że był to ich ostatni występ. W tej oto rozrywkowej atmosferze młodzi aktorzy i tancerze wprowadzili nas w wiosenny nastrój i aż chciałoby się zanucić:

"Wiosna - cieplejszy wieje wiatr,

Wiosna - znów nam ubyło lat…"