^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

MATURA

MATURA juz za ... 6.05.2019 9:00 11 Days

Znak Jakości Szkoły 2016

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących
i Zawodowych w Krobi
jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2016".

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Artykuły

WIOSNA W NASZYCH SERCACH!

21 marca uczniowie ZSOiZ w Krobi powitali na wesoło tę najpiękniejszą z pór roku. Tego dnia – jak przystało na DZIEŃ WAGAROWICZA – nie uczestniczyli w tradycyjnych lekcjach. Najpierw spotkali się w kinie Szarotka, aby obejrzeć wspólnie film pt. „Pitbull. Nowe porządki”.

Następnie roześmiani i rozbawieni przemaszerowali do szkoły, gdzie niespodziankę artystyczną przygotował dla nich Samorząd Uczniowski. Były kabarety, łowienie ryb, tańce i golenie balonów. Ze szkolną estradą pożegnali się tegoroczni maturzyści, którzy zapowiedzieli, że był to ich ostatni występ. W tej oto rozrywkowej atmosferze młodzi aktorzy i tancerze wprowadzili nas w wiosenny nastrój i aż chciałoby się zanucić:

 

"Wiosna - cieplejszy wieje wiatr,

Wiosna - znów nam ubyło lat…"

 

GALERIA

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ