UA-140650925-1

KONIEC WAKACJI

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO za ... 2.09.2019 9:00 47 Days

W świątecznym nastroju…

Dzień 22 grudnia upłynął w naszej szkole pod znakiem kultywowania bożonarodzeniowych zwyczajów. We wszystkich klasach odbyły się uroczyste Wigilie, podczas których łamano się opłatkiem, składano sobie życzenia oraz śpiewano kolędy.

Dziś oto wracam, by kolędować...- te słowa ujrzeliśmy na odświętnie udekorowanej scenie w szkolnej auli. Oddają one pełen zadumy i nadziei klimat koncertu kolęd, dopełnionego piękną bożonarodzeniową scenerią, w którym wzięli udział wszyscy uczniowie ZSOiZ w Krobi. Prowadzący uroczystość przedstawili historię kolęd i zachęcali do wspólnego kolędowania. Wieczorem, przy blasku świec, w koncercie uczestniczyli nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi oraz zaproszeni goście.

Wszystkim wykonawcom dziękujemy za niezapomniane wrażenia.

Gwiazdka1.JPG Gwiazdka2.JPG Gwiazdka3.JPG Gwiazdka4.JPG Gwiazdka5.JPG Gwiazdka6.JPG