UA-140650925-1
^ Back to Top
facebook

"MĄDROŚĆ MUSISZ SAM Z SIEBIE WŁASNĄ DOBYĆ PRACĄ" /A. MICKIEWICZ/

MATURA JUŻ ZA...

MATURA JUŻ ZA... 4.05.2020 9:00 201 Days

Znak Jakości Szkoły 2016

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących
i Zawodowych w Krobi
jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2016".

UCZNIOWIE Z PASJĄ

Artykuły

W świątecznym nastroju…

Dzień 22 grudnia upłynął w naszej szkole pod znakiem kultywowania bożonarodzeniowych zwyczajów. We wszystkich klasach odbyły się uroczyste Wigilie, podczas których łamano się opłatkiem, składano sobie życzenia oraz śpiewano kolędy.

Dziś oto wracam, by kolędować...- te słowa ujrzeliśmy na odświętnie udekorowanej scenie w szkolnej auli. Oddają one pełen zadumy i nadziei klimat koncertu kolęd, dopełnionego piękną bożonarodzeniową scenerią, w którym wzięli udział wszyscy uczniowie ZSOiZ w Krobi. Prowadzący uroczystość przedstawili historię kolęd i zachęcali do wspólnego kolędowania. Wieczorem, przy blasku świec, w koncercie uczestniczyli nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi oraz zaproszeni goście.

Wszystkim wykonawcom dziękujemy za niezapomniane wrażenia.

Gwiazdka1.JPG Gwiazdka2.JPG Gwiazdka3.JPG Gwiazdka4.JPG Gwiazdka5.JPG Gwiazdka6.JPG

KOMPETENCJE KLUCZOWE

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

WZOROWY UCZEŃ