UA-140650925-1

KONIEC WAKACJI

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO za ... 2.09.2019 9:00 47 Days

MIKOŁAJ w ZSOiZ w Krobi

6 grudnia to dzień, w którym wszyscy wyczekują Świętego Mikołaja. Wedle zwyczaju uczniowie ZSOiZ w Krobi są wtedy obdarowywani upominkami. W tym roku nie mogliśmy liczyć na opady śniegu. Pogoda zawiodła, ale nie ŚWIĘTY Z BIAŁĄ BRODĄ!

Jak zwykle zjawił się w progach szkoły w towarzystwie Śnieżynek. Wszyscy mogli liczyć na słodki upominek. Ci grzeczni otrzymali go od razu, a pozostali musieli na niego zapracować, wykonując polecenia Mikołaja.

Mikolaj w szkole 2.JPG Mikolaj w szkole 4.JPG Mikolaj w szkole 5.JPG Mikolaj w szkole 6.JPG Mikolaj w szkole 7.JPG Mikolaj w szkole 8.JPG